Онлајн игра Effing Worms - Божиќ. Игра бесплатно игри Смешни

Бесплатни онлајн игри

Вас - гнасни црв, живеат под земја и повремено напаѓа суштества на површината. Во тоа време, вашата цел - Дедо Мраз. Тој би ти дал за Божиќ одвратно и заслужува да се јаде.

© -. Бесплатен онлајн игра Effing Worms - Божиќ () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Effing Worms - Божиќ за слободни. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Effing Worms - Божиќ и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра Effing Worms - Божиќ онлајн


Опис на играта Effing Worms - Божиќ линија. Како да се игра онлајн игра Вас - гнасни црв, живеат под земја и повремено напаѓа суштества на површината. Во тоа време, вашата цел - Дедо Мраз. Тој би ти дал за Божиќ одвратно и заслужува да се јаде. Но, за почеток ќе треба да јадат сите на неговата придружба - Џуџиња, џуџиња и снешко. Користете го вашиот стрелките на тастатурата да се контролира. И во деновите следниве. Со среќа!
Оценувате оваа игра: Изиграни: 1106
Effing Worms - Божиќ ( Гласови31, Средно Рејтинг: 4.74/5)
0%

Слични Игри