Lojë snajper për të luajtur online

Lojra online falas

Lojë snajper online. Lojra zbavitëse për të luajtur snajper në internet

Nga kohra të lashta, njerëzit dhe armët ishin dy pjesë të pandashme. Mbajnë në shpatën e tij të fortë, Baton, topuz apo sëpatë, ai e dinte se do të qëndrojmë gjithmonë për familjen e tij dhe të mirë të shkojnë gjueti. Këto janë dy dëshirat që ndikojnë në disponueshmërinë dhe krijimin e armëve në mbarë botën. Uria dhe dëshira për të ushqyer familjen e tij, si dhe një ndjenjë të sigurisë është nevojë parësore e çdo personi. Armët evoluar së bashku me dëshirën për të qenë më i fortë se tjetri. Kështu ne kemi një shumëllojshmëri e mjeteve për vrasjet e tilla, madje edhe e paimagjinueshme se si bota ka mbijetuar. Pas paraqitja e armëve të zjarrit duhet në dorë për dorë ngadalë filloi të bjerë. Si rezultat, ne nuk shohim se ushtritë moderne armatosjen luftëtarët e tyre shpata të mëdha ose sëpata. Armët moderne kërkojnë trajnim të veçantë, kështu që Kodi Penal rreptësisht e ndalon shitjen e armëve automatike dhe gjysmë-automatike për civilët në mënyrë për të parandaluar aksidentet. Me daljen e sfidave të reja dhe qëllimet nuk janë lloje të reja të pamjeve që mund të shihet e armikut nga një distancë dhe të eliminohen. Kjo i dha mundësi shtesë për fshehtësi dhe do të ndihmojë të mos zbulojë vetë. Pra dhe pushkë snajper me pamjet e para largpamës. Kjo armë ka një numër të avantazheve mbi armikun. Për shembull, gjatë periudhës së Luftës së Dytë Botërore, një snajper sovjetik vrarë një mesatare prej 100 nazistët. Shifrat janë mbresëlënëse dhe kjo është e gjitha në sajë të armëve të tij. Por jo vetëm për qëllime ushtarake, duke përdorur optikë, ajo është përdorur shpesh nga gjuetarët në një kafshë shumë të ndjeshme dhe të trembur, për të marrë afër për ju në një distancë e afërt, në parim, nuk është e mundur. Kështu që ju blerë një pushkë snajper në këtë dyqan nuk do të jetë në gjendje të ketë diçka për të ju ofrojmë një të mirë dhe më humane po luan lojëra të shtënat snajper online. Ata janë të dizajnuara për të shuar etjen e posedimit të armëve të tilla si një pushkë snajper. Në lojra të shtënat snajper online ju mund të provoni veten në rolin e një ushtari elite në pjesën e pasme të ushtrisë për të hedhur armiqtë dhe shkatërrojnë një kundërshtar pas një tjetër, ose për të xhiruar përsëri nga armiqtë fshehur. Shikoni në teleskop, kërko synuar, shtënë! Ju mund të bëhet një e vërtetë profesionale lojra revole snajper në internet. Lojra snajper online janë sa më afër me kushtet reale, koha qepen Mashtrim në mes të shtëna, shikimi shumë të ndjeshme, të cilat do të luhatet, furnizim të kufizuar të municioneve. E gjithë kjo do të bëjë që ju të jetë i saktë dhe e fokusuar në qëllimin tuaj, ju do të keni vetëm një shans për të bërë një e shtënë, nuk miss it.

Lojra Online:

MMORPG Lojra Online:


Luaj njëjta