Lojë Wonderland për të luajtur online

Lojra online falas

Lojë wonderland online. Lojra fun për të luajtur online wonderland

Lakmia sundon botën e argëtuese, dhe njerëzit prapa në kohët e lashta. Vetëm mos harroni një ndërtesë të madhe si në Coliseum, ku njerëzit u mblodhën dhe shikuar Gladiators midis tyre ose me kafshët. Këto lloj të argëtimit ka qenë një sukses edhe në kohët e lashta, dhe me ardhjen e televizionit filloi të quhet shfaqje televizive. Një shfaqje TV, nga ana tjetër, filloi të kombinuar gjëra të tjera interesante për njerëzit. Show televiziv kaq popullore në vitet nëntëdhjetë "Fushën e Mrekullive". Sjellja në botë, pas rënies së Bashkimit Sovjetik të paktën disa argëtim dhe shpresë për të ardhmen. Thelbi i lojës ishte se pothuajse çdo lojtar mund të fitojë një qese të konsiderueshme parash ose shpërblime të tjera nga guessing fjalën. Por kjo nuk është e lehtë, por me objekte argëtuese. Pra, çdo veprim i shoqëruar nga gjarpërues daulle, e cila kishte sektorë të ndryshëm me mundësitë. Të gjithë pjesëmarrësit, në një farë mënyre solli dhurata për të presë, dhe do të kryejë një shumëllojshmëri të demonstratave. Erdhi edhe për absurditetet e shumë, por, ndoshta, si shumica e këtë dhe pastaj në "Fushën e Mrekullive". Prezantuesit e dinte të gjithë vendin, dhe madje edhe ata që nuk e kanë shikuar shfaqjen. Yakubovich, e cila jep mundësi për të fituar para, apo edhe një makinë. Ai kishte filluar të shoqërohet me një magjistar njeri, sepse në atë kohë askush nuk ka bërë gjëra të tilla. Dhe për kompanitë parë këtë ishte një nga të parë argëtuese. Për njerëzit tonë pas Bashkimit Sovjetik ishte një mundësi për t'u njohur me botën e Perëndimit, e cila filloi të sjellë masmedia të masave. Kështu që futja e kompjuterëve në çdo shtëpi, dhe nuk ishte një lojë kompjuterike "Fusha e ëndrrave". Ajo është pothuajse tërësisht kopjohet shfaqje, përveç se në nuk mund të japë dhurata, por se interesi në të nuk është e humbur. Por interesi i madh për lojtarët që fituara me lirimin e lojës wonderland online. Tani në faqen tonë të internetit kanë mundësi të zhytet në botën e epokës së viteve nëntëdhjetë për të luajtur në lojë wonderland online. Ata do të ndryshojnë në dizajn. Pra, për disa grup pripuschen e fraza që janë të njohura presë tha, lojtarë të tjerë janë karaktere vizatimor. Lojra gjysmë Wonderland online, kjo është një përpjekje për të kthyer lavdinë e ish këtë shfaqje dhe të lojës. Ajo do të jetë me interes kryesisht për ata me një sy në lojë në atë kohë. Por për ata që kanë dëgjuar vetëm, do të jetë një mundësi për të përpiqen për të parë se çfarë është aq emocionuese në saj ishte se ajo i pëlqente për shumë njerëz në vendin tonë. Të përpiqet të luajë Wonderland online, dhe për të gjetur një çift të fjalëve Yakubovich bërë të vijnë e vërtetë!

Lojra Online:

MMORPG Lojra Online:


Lojë Wonderland për të luajtur online

Top | Top | I ri |

Luaj njëjta