Lojë matricë për të luajtur online

Lojra online falas

Loja Matrix Online. Lojra fun për të luajtur online Matrix

Lojë të bazuar në filmin, kjo nuk është diçka e pazakontë. Pothuajse gjithmonë, filmi popullor po prodhohet përmes lojës së kompanisë lojrave jo më pak popullor. Kështu, firma, megjithëse kufizon lojtarët tifozët film, por gjithashtu eliminon veten nga rreziku të lojës së popullaritetit. Për shkak të miliona njerëzve të cilët shikuar filmin, shumica do të duan të luajnë në ndeshjen e duhur. E pra, me përjashtim për një lojë të plotë, të lëshuar një numër të lojrave online, të cilat në një mënyrë ose të përsëritur Ina pak komplot i filmit, ose të paktën për të përdorur personazhet kryesore. Duke përdorur grafika të avancuara kompjuterike në filma ka bërë një nivel të ri me qasje në ekranet e pjesës së parë të filmit Matrix. Aktorët që luajnë personazhet kryesore janë bërë të njohura mega. Dhe fama e tyre skyrocketed. Të tri pjesët e filmit Matrix mbledhur vetëm shuma të mëdha parash. Dhe kostoja e asaj që do të bëjë këtë film, gjithashtu, u shënuan nga shumë njerëz të jetë shumë i madh. Para se, askush nuk kishte ndonjë qasje të tillë ndaj heqjes së filmit. Kjo është tani filma të tillë si avatar dhe të tjerët e kanë tejkaluar Matrix dhe në buxhet dhe në orar, por në atë kohë kjo ishte një zbulim i madh. Pastaj ideja e filmit dhe grafika, vetëm goditi publikun. Filmi ka mbledhur një sërë çmimesh, dhe një të holla të konsiderueshme në arkat e kinemave në mbarë botën. Mundësia e personazhet kryesore ishin mbresëlënëse dhe ata nuk e kanë të lidhur me çdo gjë reale. Temë Lufta e inteligjencës artificiale me njerëz të ardhur këtu në nivelin e ardhshëm. Lojra Matrix nuk është mbajtur duke pritur audiencën. Fjalë për fjalë zahlestnuv internetin tërë, lojra online në këtë model. Ata nuk kishin asnjë kopje film. Në thelb, këto lojëra të përfshijë një ose dy personazhe, dhe paksa të kujton filmin. Megjithëse heronj replica, apo dialogje të tyret mund të kopjohen plotësisht. Personazhi kryesor gjithashtu mund të shkurtohet nga plumbat fluturues atë, ose të hidhen nga një shtëpi në një tjetër. Join luftën kundër makinave dhe inteligjencës artificiale, dhe për të sjellë të gjithë njerëzimit për fitore. Në matricën lojë ka një grup të ngjashëm e armëve dhe karakteristika të tjera. Grafika është e vetmja gjë që do të jetë e vështirë për të dalluar të lojës nga një linjë fikse. Por me të gjitha që mund të tolerohet për shkak të grumbullit të madh të mirat në lojë online matricës. Pas të gjitha, lojra jetë gjithmonë në majë të gishtave tuaj dhe qasje krejtësisht falas. Ata nuk kanë nevojë për të shkarkuar në kompjuterin tuaj dhe ata nuk do të marrë ndonjë hapësirë. Duan të luajnë në shtëpi apo në punë. Our site ju ofron me të gjitha këto karakteristika dhe përzgjedhje të gjerë do të ju ndihmojë të zgjidhni lojë matricë për shije, apo për të ndryshuar ato në varësi të dëshirave dhe humor.

Lojra Online:

MMORPG Lojra Online:


Lojë matricë për të luajtur online

Top | Top | I ri |

Luaj njëjta