Luaj lojra online Kopshti

Lojra online falas

Lojë kopshti online. Lojra zbavitëse për të luajtur kopshtin internet

Gjithkush në jetën tonë nuk vjen një kohë kur shtëpia ka pak çudi që prindërit janë aq të pritur dhe planifikuar. Një fëmijë i vogël është një gëzim i madh për prindërit, por së bashku me një përgjegjësi e madhe. Pas ajo ka nevojë për mbikëqyrje dhe kontroll të vazhdueshëm, vetëm atë që është e gabuar dhe e drejtë në zi. Netë pa gjumë dhe sytë e kuqe kjo është një gjë e vogël në krahasim me një buzëqeshje dhe një fëmijë qesh. Koha kalon dhe fëmija rritet dhe tani është koha për t'i kthyer në çerdhe, nuk do të kujdeset për atë dhe t'i japë atij të drejtën për të zhvilluar një rreth të fëmijëve të njëjta. Kopshtet zgjidhur disa probleme në të njëjtën kohë. Parë është një punësimi masiv i dy prindërve, të cilët duhet të punojnë për një ekzistencë normale, dhe e dyta është problemi i zhvillimit të fëmijës, pasi ajo ka sportive Sociologjikisht, dhe për këtë arsye duhet të zhvillohet në një grup të tjerëve si vetes, dhe e treta është për të marrë një trup të mjaftueshme të njohurive për trajnim të mëtejshëm në shkollë. Kopshti subjekt ka bërë vetëm kohët e fundit të popullarizuara për krijimin e lojra. Në thelb kjo është një lojë për lojëra vajzat kopshteve apo kopsht. Për më tepër, nën kopshti, ne i referohemi një shumëllojshmëri të koncepteve. Ju mund të kujdeset për një grup të fëmijëve. Ushqyer atë për të zgjidhur për të fjetur, kujdesur për të, argëtojnë. Në përgjithësi, për të shërbyer si një mësues të mirë dhe të duhur, ajo do të gëzojnë veçanërisht vajzat e vogla që kanë parë tashmë instinkt të nënës dhe dëshirën për t'u kujdesur për fëmijët. Këto vajza preferojnë të rrokulliset kukull tuaj në një karrocë dhe e quajti vajzën e saj, thurje braids e saj dhe të mësojnë. Por edhe lojëra për vajzat kopshtit të përfshijë një numër të lojrave në të cilën ju mund të kujdeset për një shumëllojshmëri të kafshëve, për shembull për ponies vogla apo Cubs. Pas të gjitha, fëmijët do kafshëve të vogla në jetën e vërtetë, sa më shpejt që ata e shohin një kotele apo kone dhe të përpiqen për ta sjellë atë në shtëpi për të ushqyer të nxehtit të ngrohtë e zemrës së tij dhe të thonë se një frazë që është dëgjuar shpesh prindërit "Oh, ju lutem le të largohet." Pets jetojnë në shtëpi me siguri kanë një numër të avantazheve mbi virtuale dhe do t'i japë fëmijës tuaj paharrueshme përshtypjet, emocionet dhe Fëmijëria e mirë. Por pse nuk e provoni për të treguar fëmijës tuaj se kafshë është jo vetëm një të mirë dhe një lodër të butë, por edhe një përgjegjësi si një anëtar i familjes. Dhe çfarë do të këtë përgjegjësi ra tërësisht mbi supet e prindërve mund të fillojë kopshtin lojë, zgjidhni atë ku ju duhet të kujdeset për nxënësit dhe për të parë reagimin e fëmijës së tij. Në këtë mënyrë ju nuk do të shihni vetëm fëmija juaj është gati për të përkëdhelur, por edhe t'ju mësojë atë përgjegjësi dhe dashuri për kafshët.

Lojra Online:

MMORPG Lojra Online:


Luaj njëjta