Loja emo teen

Lojra online falas

Emo lojë online. Lojra interesante emo teen

Kultura emo thyen shumë shpejt në vendin tonë dhe në mbarë botën. Ajo erdhi nga një drejtim muzikor të quajtur emo-core. Në fakt drejtimi muzikor si emo shumë thelbin e punk rock, por afërsia e këtyre zhanreve muzikore ende dallon ata janë tifozët. Lloji i kulturës është shumë e ndryshme nga subculture emo si Punks. Në të gjitha emo theks mbi emocionet ndarjen, manifestimeve të tyre në të gjithë botën. Këta njerëz janë lënduar shohin çdo gjë që po ndodh rreth tyre. Emocionet që fillojnë me një vuajtje të sinqertë dhe të ndritshme qeshur dhe në fund dhe lot të hidhur. Ajo do të duket se afërsia e tillë midis kulturave muzikore dhe atë që një ndryshim në karakterin dhe botëkuptimi. Tifozët brutale dhe agresive hardcore, ose Gothet trishtuar dhe e frikshme, apo është një emo shumë emocionale dhe të pambrojtur. Kështu, ky subculture ka marrë një rritje në popullaritet në mbarë botën, me një shumëllojshmëri e ndjenjave në adoleshentëve u shpërndarë kështu që ndonjëherë nuk është e qartë se çfarë ata duan. Emo u var në etiketë suitsidnikov, e cila është e justifikuar pjesërisht në disa raste, por më shumë se një trill kalon. Pjesë e kulturës është vetë-urrejtja, dhe si të tillë vuajnë nga dashuria pashpërblyerë dhe të pandashme. Interneti është i mbushur me shumë foto me djemtë dhe vajzat, të veshur me ngjyrat kuq e zi, me Bangs mëdha dhe bojë për vetulla smeared nën sytë e saj. Ndonjëherë fjala për djalin absurde dhe e pakuptueshme për ju apo vajzë. Por për shkak se kultura është mjaft popullor dhe ajo tani ka në radhët e saj një numër i tifozëve, krijuesit e lojës vetëm nuk mund ta kalojë atë si të tillë. Dhe ka pasur lojëra për vajzat emo. Natyrisht, tifozët kryesorë të këtij lloji do të jetë vajza që nuk pushojnë fanatet të emo, duke imituar ata në çdo gjë nga sjellja dhe duke përfunduar me hairstyles dhe rroba. Në lojëra për vajzat emo paraqet një numër të mundësive për të vënë dëshirat e tyre në botën virtuale. Ju mund të vishen lart karakterin tuaj për çdo shije, për të ndryshuar përbërjen e tij dhe hairstyles. Ngjyra e flokeve. Veshje dhe bizhuteri ky nuk është një problem për lojëra për vajzat emo. Aspekt i lojës është bërë për hir të stilit dhe veshjeve, në të cilën aq shumë vëmendje të paguajnë për emo. Nëse ju shikoni në kulturën e vetë në jetën e një shkëmbi të marra në të njëjtën ishte kalimi nga metali vërtetë për të cilin muzika luajti një rol të madh në emo i cili në thelb u fsheh në kulturë, stil veshje dhe imitim. Pothuajse të gjitha lojrat për vajzat emo është në strukturën dhe veshje karaktere naryazhalki, ata duhet ta duan tifozët, ose vetëm vajzat që vendosën për të provuar veten në rolin.

Lojra Online:

MMORPG Lojra Online:


Loja emo teen

Top | Top | I ri |

Luaj njëjta