Pa pagesë MMORPG lojra online -

Lojra online falas

Lojra zxzgames. Në faqe ju mund të luajtur lojra online falas. Luaj lojra online falas, shkarko lojra mini falas

MMORPG Online Games

Lojra Online:

MMORPG Lojra Online:


MMORPG Lojra Online

1 Pirate

Lodhur nga lojërat e shumta të fantazi dhe strategji? Atëherë kjo lojë është për ju.

4 Historia

Ka tre mbretëri, secila prej të cilave përpiqet për të mbrojtur historinë e tij të personave të njëri-tjetrit

11x11

Menaxheri 11x1 është një lojë emocionuese shfletues, e cila është projektuar për tifozët e futbollit

1100AD

1100AD lojë, i njohur edhe si i tillë emërtimi si "tokë bëhen qelibar", u lirua nga AmberGames jo shumë kohë më parë, përkatësisht në vitin 2011 dhe ka deri më sot, në mënyrë të vendosur mori vendin e saj në një numër të madh të lojrave strategjike në internet

Femije 2

Nëse ju nuk mund ta imagjinoj jetën time pa natës dhe rroba joshës, Audition 2 lojë është për ju

Beteja Abyss Online

Beteja Abyss Online - lojë falas browser, një botë virtuale që ka veta betejat dinamike PvP, dhe loja nuk detyrojnë humnerën e lojtarëve të tyre për afat-gjatë pompimit të karakterit

Heroes Battlefield

Lojërat kompjuterike në zhanrin e rekreativë kanë qenë gjithmonë i njohur për popullaritetin e tyre, diversitetin, dhe, natyrisht, në shkallë të tij madhërishëm

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online lojë - një lojë të bazuar në hapësirë ​​luftërat dhe betejat, ajo është e bazuar në kundërshtimin e njerëzve dhe krijesave hapësirë

Gjakut dhe shpirtit

Gjaku lojë dhe apel shpirtit të atyre që janë të çmendur për lojëra fantazi

Kërdi

Online kërdi - një lojë multiplayer online, i cili thjesht paraqet botën e gjakut, tmerrit dhe frikës, dhe për një kohë mjaft të fituar zemrat e lojtarëve

Luaj njëjta